INTRODUCING AUTOMATED GARBAGE CHUTE SYSTEMS


To get more information about Kapella Automated Garbage Chute Systems, or you can watch our promotional movie on the Garbage Chute System on the right.

DETAYLAR

KALİTE

Kapella olarak, yerinde atık ayrıştırma, baca, makine üretim sektörlerinde aktif bir rol oynayıp “ Etkin kalite ” sloganıyla hedeflerimizi gerçekleştirerek her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarız. Kapella ürün gamımızda bulunan paslanmaz baca sistemleri, otomasyonlu ve manuel çöp atma şutları, çamaşır şutları ISO 9001:2000, TSE EN 1856-1 kaliteli belge, CE ve (E240) 240 dakika yangın dayanım sertifikalıdır.

TASARIM

Üretim ve Tasarım birikimimiz, altyapımız, deneyimli uzman kadromuz ve müşterilerinden almış olduğumuz özgüven ile sektörün lider firmalarından biriyiz. Yerinde atık ayrıştırma ve baca sistemlerinde kullanmak üzere yazılım, elektronik ve mekanik prosesi kendi bünyesinde uygulayan tek firmayız. Aynı zamanda ileri kalite standartlarında üretim için özel makina yapım kabiliyetine sahibiz.

GELECEK

Yapmış olduğumuz Ar-Ge çalışmaları ile geliştirdiğimiz Yerinde Atık Ayrıştırma Sistemleri ve Baca Sistemleri ile kaynakların verimli kullanımı ve ülke ekonomisine geri kazanımı çalışmaları bünyesinde Bakanlıklar, Yerel yönetimler ve İnşaat sektörü liderleri ile ortak çalışmalar yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle, sizlere bugün ve gelecekte en yüksek kalitede hizmet vermeye devam etmeyi ilke edindik.

KALİTESİ ONAYLANMIŞ ÜRÜNLER

Sertifikalarımız

KAPELLA BACA
KALİTE
POLİTİKASI

Misyon Vizyon

HABER BÜLTENİMİZE ABONE OLUN

EPOSTA ADRESİNİZİ KAYDEDEREK YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLABİLİRSİNİZ.
10.02.2017

As Kapella Waste Recycling & Chimney Systems, waiting your visits at Yapı - Turkeybuild Istanbul 2018 TUYAP Fair and Congress Center Hall-5 Stand E122. ..

10.02.2017

Kapella Atık Ayırma ve Baca Sistemleri olarak ürünlerimiz ve yeni teknolojilerimiz ile ISK-SODEX İstanbul 7-10 Şubat 2018 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’ndeyiz. ..

12.12.2017

Kaynağında Atık Ayırma ve Atık Gaz Baca Sistemlerinde Doğru Uygulamalar Semineri ..

Why Kapella?

Our company is confident with its experienced, conscious, and committed staff to build trust, to deliver quality and to ensure customer satisfaction. Distinguished use of technology makes Kapella systems the best of the sector.