Kapella Baca;
Şirketimiz 1971 yılında Mekanik Taahhüt ile işe başlayıp daha sonra Kapella Baca olarak 2005 yılı öncesi Güneş Enerjisi Panel sistemleri üretimi ve teknik desteği konusunda kurulmuş köklü bir firmadır. 2005 yılı sonrası şuan bulunmuş olduğumuz baca sektöründe aktif bir rol oynayıp “En çekici baca KAPELLA ” sloganıyla hedeflerimizi gerçekleştirip her zaman müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktayız. Şirketimiz birikimi, altyapısı, deneyimli uzman kadrosu ve müşterilerinden almış olduğu özgüven ile sektörün öncü firmaları arasına girmeyi başarmıştır.
Kapella Baca ürün yelpazesinde bulunan paslanmaz baca sistemleri, otomasyonlu ve manuel çöp atma şutları, çamaşır şutları ISO 9001:2000, TSE EN 1856-1 kaliteli belge ve CE sertifikalıdır. Firmamız sektördeki rakipleri ile her zaman en kaliteli ürünlerle, üretim altyapısında olan makineleri yeni teknolojiyle değiştirerek, yine ürün Ar-Ge çalışmaları yaparak rekabeti üst seviyede tutmaktadır. Yapmış olduğumuz Ar-Ge çalışmaları çöp şutları ve baca sistemleri ile üretime devam etmektedir.
İzmir de Paslanmaz Baca konusunda üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı ,hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan Kapella Baca, sizlere bugün ve gelecekte en yüksek kalitede hizmet vermeye devam etmeyi ilke edinmiştir.